Kurumsal

Hakkımızda

Yağmur Medya Elektronik Yayıncılık, 2010 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu portallar ile Türkiye’deki internet kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır. Yayınını yaptığımız portallar; haberden kültüre, yarışmalardan sosyal networke geniş bir yelpaze oluşturur. Portallarımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, arge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

Vizyon

İnternet kullanıcılarına yönelik geleceğin ihtiyaçlarını bugünden tespit ederek, verimli ve daimi yeni dijital medya araçları üretmek. Bu anlamda dünyada öncü şirket olmak.

Misyon

Her kesimden internet kullanıcılarını ve yaşamın her alanını kapsayan, zengin, tarafsız ve kullanımı kolay internet portallarımız ile kaliteli, güvenilir ve sorumlu internet yayıncılığı yapmak. Toplumun internet aracılığıyla gelişimine destek vermek.

Değerlerimiz

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma,

İlkeli ve tarafsız yayıncılık,

Güvenilirlik,

Yenilikçilik ve öncülük,

Kalite,

Kurumsal Sorumluluk.

Çalışma Politikamız

Enerjimizi sorunlara değil, çözümlere harcarız.

Hedeflerimizde hep bir değil bin adım sonrası vardır.

Yaptığımıza aşık olmaz, daha iyisini yaparız.

İşleri rutine bağlamaz, yenisiyle yeniden doğarız.

Beklemeyiz, harekete geçeriz.

Takip etmeyi değil, yaratıcılığı önemseriz.

İşleri oluruna değil, ısrarlı takibimize emanet ederiz.

Duruşumuz ve işlerimiz şeffaf, hesap verilebilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.